Ny administrerende direktør i Elpress Group

Jakob Sandwall tar over som ny administrerende direktør i Elpress Group og erstatter Mattias Östman, som etter mange fremgangsrike år i selskapet – de siste sju som administrerende direktør – har bedt om å få fratre stillingen. Med lang erfaring fra produksjonsindustrien vil Jakob bli en verdifull ressurs for den videre vekstreisen til Elpress. Skiftet av administrerende direktør fant sted den 15. november.

Les mer >>
 

Ny systemløsning

Elpress har utviklet nye løsninger for elektriske forbindelser i årtier og vil nå presentere en ny banebrytende systemløsning for fleksible aluminumsledere: FALCON 5.

Interessert i å vite mer? Les mere her, og meld deg på vårt seminar 20 januar da vil vi presentere mer om FALCON 5 konseptet.

Tidspunkt: 14:30 - 15:15 CET
Meld deg på her.

Les mer >>

CAMPAIGN - Online Course in Contact Crimping

Bli sertifisert I kontaktpressing med våre online kurs Elpress Web Academy. Du bestemmer når og hvor du ønsker å delta på dette. Etter endt kurs vil du motta kursbevis (sertifisering).

Nå til en redusert pris ut desember! Les mer og register Her>>

 

Personalnyheter

 

1.png Staffan Kjämpe.jpg

Fanny.jpeg

Sebastian Jonsson
Selger, Sverige 
Tel: +46 612 71 71 28
sebastian.jonsson@elpress.se

Staffan Kjämpe
Segment Manager Railway
Tel: +46 612 717117
staffan.kjampe@elpress.se
Fanny Westin
Digital Communicator
Tel: +46 612 71 71 21
fanny.westin@elpress.se
Matti 1.jpg Karin.jpg
Matti Laitila
CNC operatør
Tel: +46 612 60 50 35
matti.laitila@elpress.se
Karin Wiles 
Ordremotaker 
Tel: +46 612 71 71 87
karin.wiles@elpress.se 

Pia Andersson
Innkjøpsassistent
Tel: +46 612 71 71 32
pia.andersson@elpress.se

Namnlös design (9).png    
Ludger Grewe
Technical Sales Manager USA
Tel: +1-331-814 2910 
ludger.grewe@elpress.us
   
     
     
     
 
 
Elpress AS, Bruket 31, Pb 79, N-1621 Gressvik, Norge
+46 612 71 71 00
sales@elpress.no
Avregistrer deg her