Elpress Groupin uusi toimitusjohtaja

Jakob Sandwall aloittaa Elpress Groupin uutena toimitusjohtajana ja korvaa Mattias Östmanin, joka useiden menestyksekkäiden yritysvuosiensa jälkeen – viimeiset seitsemän vuotta toimitusjohtajana – on pyytänyt eroa tehtävästään. Jakobilla on vankka kokemus valmistusteollisuudesta, mikä tulee olemaan arvokas voimavara Elpressin jatkuvalle kasvumatkalle. Toimitusjohtaja vaihtui 15. marraskuuta.

Lue lisää >>
 

Uusi konseptiratkaisu

Elpress on kehittänyt uusia ratkaisuja sähköliittimiin vuosikymmeniä. Voimme taas ylpeästi esitellä uuden mullistavan ratkaisun: FALCON5 -konseptiratkaisu joustavien alumiinijohtimien kontaktipuristamiseen (luokka 5 - IEC 60228).

Kiinnostaako tietää lisää? Lue lisää TÄÄLTÄ ja ilmoittaudu webinaariimme 20. tammikuuta, kun esittelemme ja kerromme sinulle lisää FALCON5:stä.
Kello: 15.30 - 16.15 PM
REKISTERÖIDY TÄSTÄ

KAMPANJA - Verkkokurssilla

Hanki kontaktipuristussertifikaatti verkkokurssillamme Elpress Web Academy. Sinä päätät milloin, missä ja miten haluat suorittaa koulutuksen. Kurssin suorittamisen jälkeen saat todistuksen.

Nyt alennettuun hintaan koko joulukuun! Lue lisää ja ilmoittaudu TÄSTÄ>>

 

HENKILÖSTÖUUTISIA

 

4.png

7.png

Sebastian Jonsson
Myyjä, Ruotsi
Tel: +46 612 71 71 28
sebastian.jonsson@elpress.se

Staffan Kjämpe
Segmentti päällikkö Rautatiet
Tel: +46 612 717117
staffan.kjampe@elpress.se
Fanny Westin
Digitaaliset suhteet
Tel: +46 612 71 71 21
fanny.westin@elpress.se
6.png 3.png 2.png
Matti Laitila
CNC-operaattori
Tel: +46 612 60 50 35
matti.laitila@elpress.se 
Karin Wiles Tilauksen vastaanottaja
Tel: +46 612 71 71 87
karin.wiles@elpress.se

Pia Andersson
Ostoassistentti
Tel: +46 612 71 71 32
pia.andersson@elpress.se

   

Ludger Grewe
Technical Sales Manager USA
Tel: +1-331-814 2910
ludger.grewe@elpress.us 

   
 
 
Elpress AB, Box 186, SE-872 24, Kramfors, Ruotsi Industrivägen 15, SE-872 32, Kramfors, Ruotsi
+46 612 71 71 00
sales@elpress.se
Poista rekisteröinti täältä